Bezoek aan de vestiging ‘s-Gravendeel

Nieuws

HKS een toonaangevend bedrijf binnen onze gemeentegrenzen en tevens een prachtig voorbeeld van “circulaire economie”, aldus Sandra van Putten Lokker van de Gemeente Binnenmaas.

Sandra van Putten-Lokker heeft een bezoek gebracht aan de vestiging ‘s-Gravendeel. Ze is rondgeleid door de vestigingsmanager van ‘s-Gravendeel, de heer Barend Sizoo. Na een korte introductie is er een uitgebreide rondleiding gedaan, waarbij zij het indrukwekkend vond om te zien hoe onder andere auto’s, wasmachines en computers tot kleine stukjes metaal van één soort worden verwerkt.

Eindconclusie van het bezoek: “HKS is een toonaangevend bedrijf binnen onze gemeentegrenzen en tevens een prachtig voorbeeld van “circulaire economie”. Een bedrijf waar veiligheid hoog in het vaandel staat en zo milieuvriendelijk probeert te werken.

Controleer a.u.b. de captcha